Wesela

GDY OKAZJA WYMAGA WYJĄTKOWEJ OPRAWY

Dzień, w którym dwoje bliskich sobie osób zamierza złączyć na zawsze swój los i wstąpić na wspólną ścieżkę swojego życia jest dniem wyjątkowym, do którego małżonkowie i uczestnicy uroczystości wracać będą myślami wiele razy. Aby wspomnienia te były równie niezapomniane i równie wspaniałe muszą mieć odpowiednią oprawę.

Proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia weselnego w miejscu z ponad trzystuletnią historią, w precyzyjnie odrestaurowanym Pałacu Ossolińskich w Sterdyni. Jest to niezwykłe „miejsce z duszą”, przygotowane i odpowiednio wyposażone na potrzeby organizacji imprez o szczególnym charakterze.

Warto wiedzieć , że zaledwie kilkaset metrów od Pałacu mieści  się  urokliwy XVIII wieczny Kościół parafialny p.w. św. Anny.

Przedstawiamy Państwu Salę Kryształową w nowo powstałych Czworakach, będących świeżo odrestaurowanym uzupełnieniem ponad XVII wiecznego kompleksu pałacowego. W układzie bankietowym (przy okrągłych stołach) zdolna jest przyjąć blisko 180 Gości, w układzie biesiadnym natomiast – ponad 300.

Przyjęcie weselne do 150 osób przygotujemy także we wnętrzach pałacowych, w klimatyzowanych i przestronnych salach- Sala Restauracyjna, Sala Empirowa, Sala Portretowa, Sala Teatralna, Sala Purpurowa oraz Sala Konferencyjna. Efektowne zdobienia ścienne, blask świec i kryształowych żyrandoli, dodadzą magii i na długo pozostaną w pamięci Państwa Gości.

Rozszerzeniem i uatrakcyjnieniem naszej oferty jest namiot weselny. Doskonale wpisuje się w modny trend przyjęcia weselnego na świeżym powietrzu.

Pałac Ossolińskich poza wspaniałymi wnętrzami to również smaczna, regionalna kuchnia. W naszym bogatym menu Goście znajdą Państwo tradycyjne dania staropolskie, przygotowane według dawnych receptur. Szef Kuchni dokłada wszelkich starań by serwowane dania zachwycały nie tylko smakiem, ale i pięknym wyglądem. Pobierz menu tutaj.


hr
W  CENIE PRZYJĘCIA ZAPEWNIAMY:

  • reprezentacyjny apartament dla Nowożeńców
  • śniadanie – serwis do apartamentu
  • 50% rabatu na pokoje dla Rodziców Młodej Pary
  • wino musujące z truskawką i chleb weselny (wypiek regionalny)
  • ceremoniał powitania Nowożenców na czerwonym dywanie
  • możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej na terenie Pałacu
  • miejsca parkingowe dla wszystkich Gości
  • profesjonalną opiekę Event Managera

Do dyspozycji Młodej Pary oddajemy 135 pokoi ( w tym 6 dwupokojowych apartamentów o podwyższonym standardzie) w Pałacu, Czworakach, Oficynach  oraz odrestaurowanym Spichlerzu, które łącznie tworzą komfortową bazę noclegową dla ok. 280 osób. Pokoje hotelowe zostały wykończone z największą dbałością o szczegóły. Każdy z nich spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg usług dodatkowych takich jak: wynajem limuzyny, oprawa muzyczna uroczystości, pokazy sztucznych ogni, iluminacje świetlne podkreślające uroki zabytkowej architektury, floryści, inscenizacje historyczne a także: pokazy confetti, bańki mydlane, serpentyny, pirotechnika sceniczna, niski dym i wiele innych, czasem niestandardowych życzeń, które pomoże spełnić Młodej Parze koordynator uroczystości.

Zapraszamy do organizacji uroczystości w bajkowych wnętrzach zabytkowego Zespołu Pałacowego Ossolińskich!