Strona Główna

WELCOME

Tam, gdzie nowoczesność spotyka się z historią

thumbCZWORAKI

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Pałacu Ossolińskich, miejsca w którym drzemie ponad 300 letnia historia. Posiadłość ulokowana jest w urokliwej miejscowości Sterdyń, ok.100 km od Warszawy i Białegostoku, w czystej ekologicznie okolicy, w sąsiedztwie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego i malowniczego Starorzecza Bugu. XVII perła architektoniczna na mapie Mazowsza, niegdysiejsza siedziba rodu Osssolińskich i Krasińskich, odrestaurowana z pietyzmem, pełni dziś rolę profesjonalnego Centrum Konferencyjnego.

Na cały kompleks otoczony 12 ha parkiem  w stylu angielskim składają   Pałac, dwie przypałacowe Oficyny , Staropolski Spichlerz oraz położona w ogrodzie Altana.

Harmonijnym uzupełnieniem Zespołu Pałacowego Ossolińskich są nowo powstałe Czworaki – to bez wątpienia największa budowla na planie obiektu. W podpiwniczeniu  mieści się reprezentacyjna Sala Kryształowa o powierzchni 390 m2 wyposażona w nowoczesne rozwiązania audiowizualne, mogąca pełnić funkcje zarówno konferencyjne jak i bankietowe. Na kolejnych dwóch piętrach  rozlokowano  65 komfortowych pokoi, co łącznie z istniejącą infrastrukturą  tworzy stylową bazę szkoleniowo -konferencyjną dla blisko 300 osób.
Czworaki Zespołu Pałacowego Ossolińskich  to miejsce niezwykłe, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, gdzie  dyskretna i zaciszna atmosfera  okolicy  harmonijnie współgra ze smakami regionalnych specjałów i  staropolską gościnnością, to wreszcie idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wytwornych bankietów i bali, imprez plenerowych czy też kameralnych uroczystości. Do zobaczenia w Sterdyni!
wiecej
dotacja